Prihlásenie

Obnova služby  setech@setech.sk  02 45 64 45 45

Užívateľské programy MetaTrak

Základné užívateľské programy od jednoduchších riešení až po komplexné zabezpečenie vozidla, ktoré vyhovuje požiadavkám poisťovní pre poistenie vozidiel vyššej cenovej kategórie.

RIEŠENIA

 Porovnanie užívateľských programov

MetaTrak

Predstavenie systému MetaTrak.

Riešenie na mieru

MetaTrak je modulárny systém, ktorý je možné prispôsobiť rôznym požiadavkám a aplikáciám do rôznych vozidiel. Možnosť kombinovať s inými zabezpečovacími systémami, ako napr. autoalarmy. Ak ste nenašli riešenie ktoré Vám vyhovuje, tak nás neváhajte kontaktovať a budeme sa snažiť ponúknuť riešenie, ktoré bude vyhovovať Vašim požiadavkám.

kontakt

Dodatočné zabezpečenie

Autoalarm
Meta System EasyCAN

Tieto autoalarmy sú určené výlučne pre vozidlá, ktoré sú už z výroby dodávané s diaľkovými ovládačmi centrálneho zamykania. Sú navrhnuté tak, aby sa zapínali a vypínali len vtedy, keď sa zamyká a odomyká vozidlo originálnym diaľkovým ovládačom alebo keyless.

234,00 EUR s DPH

Imobilizér
Meta System BLE42

Imobilizér BLE42 umožňuje blokovanie motora, automatická bezdrôtová komunikácia medzi rádiovými ovládačmi a jednotkou zaručuje jednoduchú obsluhu.

144,00 EUR s DPH

Motocyklový alarm
Meta System DEF.COM3

Motocyklový alarm, vhodný do všetkých typov motocyklov s 12V akumulátorom. Vyznačuje sa vysokou spoľahlivosťou, nízkou spotrebou a jeho malé rozmery zaručujú jednoduchú montáž.

120,00 EUR s DPH